Zima je v plné síle a když se jí zachce, dokáže vykouzlit jedinečnou atmosféru. Vyrazit na procházku do zasněžené přírody, na běžky nebo se s dětmi posadit na sáňky a uhánět z kopce dolů – to všechno k ní neodmyslitelně patří. Dokonce i to, že po odpoledni plném zimních radovánek se najednou vynoří neodbytná myšlenka – chtělo by to něco na zub.

Sladká drobnost vždycky přijde vhod. Ať už na výletě nebo při sportovní aktivitě, něco na zub se vždy hodí. 

Želatinové bonbony Haribo patří mezi těmito malými drobnostmi k nejoblíbenějším a ochotně si na nich pochutnají jak malí, tak velcí. 

 

Sáček barevných nakyslých bonbonů se přece vejde do kabelky, tašky, batohu i větší kapsy.

Společnost Haribo v loňském roce oslavila sto let od svého založení, a ačkoliv se jedná o úctyhodné výročí, v dalším rozvoji ji to rozhodně nezastaví. Všichni milovníci želatinových bonbonů se proto mohou také letos těšit na novinky v portfoliu a tematicky laděné sezónní limitované edice..

Produkty HARIBO se už dávno neomezují jen na německý trh. Dnes jsou zastoupeny ve více jak 100 zemích světa.

 

 

O co soutěžíme

V balíčku produktů společnosti Haribo najdete třeba bonbony Sauer Pommes, barevné sladkokyselé hranolky s příchutí ananasu, pomeranče, citronu, broskve a grepu a další dobroty. 

Tři vylosovaní, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď pošlou do 1.března 2021 na  soutez@lady-in.cz si výhrou mohou osladit nejen život, ale i celé jaro.

Soutěžní otázka

Kolik kusů Zlatých medvídků vyrobí společnost Haribo ve svých továrnách, které jsou rozmístěny po celém světě, za jediný den?

a) 1,6 milionu Zlatých medvídků
b) 16 milionů Zlatých medvídků
c) 160 milionů Zlatých medvídků 

Správnou odpověď najdete na  www.haribo.cz